Advertisement
 • son feci kedi kimdir sorunsalı

  .
  özür dilerim hep aynı pijamayı giydiğim için. çorabımı nerden biliyorsun len? oysa hiç ayağımı atmamıştım.. anne sen misin? ya da baba?
  2 ... son feci kedi
 • ozan kabak

  .
  Defolsun gitsin artık.
  Fatih terim sayesinde yarım sezon profesyonel futbol oynadı hepi topu. Yok teklifler var, yok sözleşme imzalamam, yok menajer açıklamaları. Defol git Enes Ünal gibi olsun sonun. Bundesliga'nın akhisarsporu gibi takıma transfer olmuş bir de.
  Al sana Avrupa. Defol git artık, evet.
  3 -4 ... alkolik oldum
 • selçuk inan

  .
  Galatasaray için çoğu hayalimi erteledim demiş.

  Kardeş 2 yıl oynadın 6 yıldır yatıyosun, 8 yılda ortalama 25 milyon Euro kazandın bunlardan hiç bahsetmiyorsun.

  Hayalmiş. Sövücem sabah sabah.
  3 -1 ... deep house
 • yemekteyiz uludag sozluk

  .
  italya sahillerinden gelen nefis koku.
  Margarita pizza.
  yemekteyiz uludag sozluk
  19 -7 ... daisyfuller
 • türkiye nasıl küresel süpergüç oldu

  .
  türkiye nasıl küresel süpergüç oldu
  8 ... mel mel bakan gibson
 • mariam kavakçı

  .
  suratından türkiye'deki pisliğin irini akıyor. aldiğı alacağı paradaki hakkım şimdiden haram zıkkım olsun. gerçi maksatları belli, buna gösterilecek tepkileri eğip büküp başörtüsü mağduriyeti yaratmak.
  7 -1 ... o halde umabilir miyim
 • ağaca çaput bağlamak vs insana umut bağlamak

  .
  Ağaca çaput bağlamak açık ara alır.

  insana umut bağlamak karanlık çağdan beri aynı sonucu getiren bir eylem.

  Mert sandığınız herkesin namert çıkması ile sonuçlanan...
  6 -1 ... imla
 • evlendiğine pişman olmak

  .
  Genellikle pişman olunmaz pişman ettirilir. Ikisi arasında kocaman bir fark var.
  6 -2 ... felisdomesticus
 • uludağ sözlük fuck buddy aranıyor ilanları

  .
  uludağ sözlük fuck buddy aranıyor ilanları
  3 ... kel sarman
 • sözlük yazarlarının itirafları

  .
  27 yaşındayım... ve 2018 hazirana kadar hayatımın en büyük sırrını, eşcinsel olduğumu hayatımdaki hiç kimse bilmiyordu. aslında en zorunun üstesinden kendi kendime gelebilmiştim. ya kendimle savaşmaya devam edip karanlığa gömülecektim ya da bu durumla yüzleşip kendimle barışmayı ve kendimi sevmeyi öğrenecektim. ben ikincisini seçtim. bütün zorlu psikolojik süreçlerden tek başına geçtim ve en sonunda bütün benliğime sahip çıkarak hayata tutunmayı başardım. zaten belli bir noktadan sonra yoruluyorsun ve akışına bırakıyorsun... artık her şey netti. evet mutlu olmayı öğrenmiştim belki ama insanın, kendini nasıl hissettiğini ve birine olan hislerini, yaşadığı ilişkileri, bu ilişkilerdeki zorlukları vs. hayatında kimseyle paylaşamaması ve en önemlisi hayatındaki herkese yalan söylemesi... yani böyle bir hayattan bir insan ne kadar mutlu olabilirse o kadar mutluydum. ve ne kadar güçlü olsan da tüm bu yalanlar, yaşadıklarını kimseye anlatamama, paylaşamama durumu, bu yalnızlık, insanın sırtında gittikçe ağırlaşan ve taşımakta zorlandığı bir yük halini alıyor. ve işte tam bu noktada, patlamaya hazır bir bomba gibiyken haziran ayında, bir gece çocukluk arkadaşıma, en yakın dostuma her şeyi anlattım.. artık hayatımın gizli sayfalarını okuyan biri vardı. hani kuş gibi hafiflemiş hissedersiniz ya aynen öyle oldu. o gece sabaha kadar konuştuk ve beni anladı, bütün samimiyetiyle elimden tuttu ve dostluğumuz daha da güzelleşti. ve aralık ayına gelirsek, çok yakın iki dostuma daha anlattım ve hiçbir şeyin değişmediğini, aksine bir hayatım olduğu için mutlu olduklarını ve dostluğumuzun artık daha sağlam olacağını söyleyerek onlar da yanımda oldular. artık geçmişteki kaçamaklarımı, yaşadığım ilişkileri anlatabileceğim, yalan söylemeyeceğim ve beni ben olduğum için tüm varlığımla seven üç değerli insan var hayatımda. onlar zaten vardılar, sadece ben cesur değildim. hayatınızda sizi siz olduğunuz için her şeyinizle sevecek insanların olması sunulan en büyük ödüllerden biri. ve ben çok şanslıyım. artık daha mutlu ve daha güçlüyüm ve bu gelişmelerden ötürü 2018 hayatımda unutamayacağım, yaşadığım en enteresan ve en güzel yıl oldu... varlığınıza teşekkür ederim...
  9 -2 ... duvar
 • aphroditee e açık mektup

  .
  bir çayımı içer misin?

  burası dışında okey gibi olmuş..

  okurken sıkılmadım ama acil orayı çıkar görmeden.. bari kahve yaz.
  2 ... liz queen
 • aphroditee e açık mektup

  .
  Seni seven delikanlın...

  burası dışında okey gibi olmuş..

  okurken sıkılmadım ama acil orayı çıkar görmeden..
  2 ... lcma
 • volkan demirel

  .
  Kış uykusundan erken uyandırmışlar.
  8 -2 ... dandanakandadamdandamaakanadam
 • ülkemde suriyeli istemiyorum

  .
  2019 yılı itibarı ile 20. yılını doldurmuş ve 3 yıldır başında olduğum aileden miras bir sürücü kursuna sahibim.

  Geçtiğimiz hafta bize kayıtlı olan bir kadın Suriyeli sürücü adayımız sekreterime dedi ki ; '' ben zaten sevmiyom turkııye'yi. okulum bitsin gidecağım zaten. ''. Diyemedim ki işte o anda ananın amına kadar yolun var diye. Kalktım sevmemesinin altında sebepler aramaya çalıştım. Türklük gerçekten olağan dışı bir olgu. Yani kesinlikle sike sürülecek akıl noksanlığı. Elin Fransız'ına sıradan bir Afrikalı kalksa bu cümleyi kursa, belki o fransız iş sahin çeker silahı herifi yere yığar. E peki ben niye bu kaşara o anda siktir git kaydını siliyorum diyemedim?

  Çünkü bu hükumet, bir orospu çocuğu Suriyelinin elinden gelecek 1400 liraya bile beni muhtaç edecek hale getirdi anlatabildim mi?
  21 -4 ... bircisimyaklasiyor
 • 30 yaşına gelip hala sözlükte takılan tipler

  .
  Hayat tercubemizi aktarıyoruz, ders almak isteyene.
  21 -5 ... sari civciv
 • sözlükte eşcinsel yazar istemiyoruz kampanyası

  .
  Kim var ki eşcinsel, herkes abaza.
  10 -2 ... daisyfuller
 • trabzon da şampiyonluk sesleri

  .
  trabzonsporluyum bırak şampiyonluk sesini ş harfini bile kullanmam. bize vermezler o şampiyonluğu, son 3 haftaya 8 puan önde bile girsek vermezler. var donar, hakem tam gol olurken kalp krizi geçirir, sahaya uçak düşer bir şekilde bişeyler olur ve vermezler.
  3 -2 ... masklavi